ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPo godzinach
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

I Ogólnopolski Rajd Rowerowy Energetyków - zdjęcia i relacja
08.07.2009r. 10:43

Jazda na rowerze już, jako nastolatkowi sprawiała mi ogromną przyjemność. Turystykę rowerową, jeszcze w szkole podstawowej, uprawiał z nami nasz nauczyciel robót ręcznych nazywany przez nas "gorylem". Ów pseudonim zawdzięczał nadludzkiej sile mięśni. Potrafił jadąc "bez trzymanki" wpychać pod górę opadających z sił podopiecznych rowerzystów. Pamiętam też, że ów pedagog pracował w warszawskim ośrodku sportowym na Pradze. Zdobywał środki i pomagał dzieciom ulicy angażując je w zajęcia sportowe.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Wlodzimierz Szymerski - Szymerski Travel
Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE