ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPo godzinach
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


Nie mogła uprawiać seksu, bo było za zimno
12.12.2003r. 08:19

Pewna Bułgarka wniosła sprawę przeciwko firmie dostarczającej energię cieplną. Według niej w jej mieszkaniu było za zimno na uprawianie seksu - informuje jeden z serwisów internetowych.
28-letnia kobieta powiedziała, że planowała z mężem drugie dziecko. Niestety od trzech miesięcy nie mogą uprawiać seksu. Winą za ten stan obarczyła elektrociepłownię, która nie dostarczała energii do jej mieszkania.

Przedstawiciel firmy wyjaśnił, że dostarczanie energii zostało zawieszone, ponieważ mieszkańcy bloku nie płacili rachunków. Podkreślił jednak, że wyjątkiem była kobieta, która złożyła pozew.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE