ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPo godzinach
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


Bimber
17.02.2004r. 11:21

Widzę, że nie czytacie uważnie tekstu "....Instalacja wygląda niepozornie. W rogu piwnicy stoi zwykły piec, połączony rurką ze skrzynią wypełnioną ziarnem. Co jakiś czas słychać szmer przesypującego się zboża....".
Ciekawe co to za rurka??? Toż to urządzenie do produkcji bimbru - a że mocnego alkoholu, a tym bardziej aparatury do produkcji bimbru nie można wprost reklamować, to się stosuje reklamę ukrytą. :-)))))))))

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE