ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPo godzinach
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


Z życia pracownika ZE
21.02.2005r. 10:02

W prasie (i innych wymaganych źródłach informacyjnych pojawiło się ogłoszenie o planowanej przerwie dostaw energii elektrycznej w mieście X. Do jednego z pracowników dzwoni Pani klientka ZE:
"To skandal jak możecie ludzi w zimie wyłaczać $%^&@#^&(@^%# ..... jak śmiecie $&@$%@#%% ... itd .. pracownik cierpliwie tłumaczy że przy dużym mrozie wyłączeń prawdopodobnie nie będzie .... na to Pani: $##$^%$&*&* ..... na koniec rozpoczyna sie faza negocjacji: To może wyłączycie tylko światło żeby w tych .. gniazdkach było .... . "

Pracownik milczy.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE