ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPo godzinach
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

Finał najbardziej energetycznych zawodów sezonu.
20.03.2012r. 12:10

Pracownicy sektora energetycznego rozstrzygnęli w sobotę w Zieleńcu (17 marca) kto z nich ma najwięcej sportowej energii. Za nami finał Pucharu Energetyków w narciarstwie alpejskim.
Na trzecią i finałową już edycję Pucharu Energetyków do Zieleńca przyjechało ponad 100 narciarzy, na co dzień pracujących w sektorze energetycznym, by ostatecznie rozstrzygnąć kto z nich jest najlepszy. Oprócz sportowych emocji zawody były okazją do wspólnej zabawy, a tej nie mogło zabraknąć, gdy na stoku stawiły się wesołe krówki TAURONA.

Zwyciężczynią finałowego przejazdu w Zieleńcu oraz całego Pucharu została Ela Podolska. Już trzeci raz z rzędu spotykała się w finale z Anną Durak i za każdym razem była szybsza. Trzecia w Zieleńcu była Aleksandra Tobis, jednak to Karolina Mucha-Kuś poprzednimi startami zagwarantowała sobie brąz w ogólnej klasyfikacji.

Wśród panów już po raz drugi najszybszy był Łukasz Rzeszutko, który wygrał tym samym cały Puchar. Drugi tym razem był Tomasz Swadźba, a trzeci Jakub Stęchły, co zapewniło mu srebro w klasyfikacji ogólnej. Brąz Pucharu Energetyków przypadł natomiast Marcinowi Kaszycy.

Całość zakończyła się uroczystą dekoracją zwycięzców. Okazałe puchary i cenne nagrody wręczali osobiście pan Andrzej Bachleda-Curuś, najbardziej utytułowany polski alpejczyk oraz pan Paweł Gniadek, dyrektor departamentu komunikacji rynkowej i PR TAURON Polska Energia. Organizatorzy zapowiedzieli już, że za rok impreza będzie kontynuowana, a atrakcyjna formuła slalomu równoległego zostanie zachowana.

Oprócz zawodów dla energetyków w ramach programu TAURON Bachleda Ski odbyło się tej zimy ponad 30 imprez sportowych, między innymi AZS Wintercup, TAURON Energy Ski Cup dla młodzieży, Puchar TAURONKA dla najmłodszych, czy Mistrzostwa Polski Amatorów PZN.

Kobiety – Zieleniec:
1. Ela Podolska
2. Anna Durak
3. Aleksandra Tobis

Mężczyźni – Zieleniec:
1. Łukasz Rzeszutko
2. Tomasz Swadźba
3. Jakub Stęchły

Kobiety - klasyfikacja generalna Pucharu Energetyków 2012:
1. Ela Podolska
2. Anna Durak
3. Karolina Mucha - Kuś

Mężczyźni - klasyfikacja generalna Pucharu Energetyków 2012:
1. Łukasz Rzeszutko
2. Jakub Stęchły
3. Marcin Kaszyca
snowpr
Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE